فایل صوتی مدیتیشن و خودهیپنوتیزم قدرتمندِ ” شفای جسم “

فایل صوتی مدیتیشن و خودهیپنوتیزم قدرتمندِ  ” شفای جسم “

 

مدیتیشن و خودهیپنوتیزم " شفای جسم "

 

مديتيشن ” شفای جسم ” چیست؟

سیستم ایمنی بدن به هیچ وجه پیچیده نیست ،قراری مشخص یا پیش فرضی معین مشخص شده است اگر غیر از این بود بدنی که چندین سال سرطان را در خود نگه داشته توسط سیستم ایمنی شناسایی می شد و سیستم ایمنی آن را از بین میبرد اما میبینیم سرطان به عنوان یک دسته سلولهای شناسایی می شود و آرام آرام به رشد خود ادامه می دهد و بدن را به کام مرگ می کشاند این سلول های سرطانی آموخته اند که در ساختار سلول خودشان را مخفی کنند که این احتیاج به بیداری فرا فیزیکی دارد . آنچه در مدیتیشن ها انجام می دهیم فقط هوشیاری ذهن نیست بلکه یک هوشیاری کوانتومی است که مارا به کوانتوم و چیز هایی که به عالم کوانتوم وصل است مربوط می شود . این هوشیاری کوانتومی سیستمی از آگاهی را در بدن ما تولید می کند که از عدم تعادل بلافاصله آگاه شده و ما را مطلع می کند . مطلع می شوید که مشکل در شما وجود دارد . احساس می کنید چیزی در بدن شما آزارتان می دهد . به عبارتی در همان اوایل بسیاری از آنان را شناسایی می کنید . این سیستم اگر فقط خطی باشد هیچگاه به طور کامل عمل نمی کند، سرطان فقط یک مثال است این مدیتیشن برای درمان تمام بیماری‌ها تاثیر گذار است و شما را به وضعیت انرژی صفر و رهایی از انرژی‌های منفی که در اثر انباشتگی باعث بروز بیماری‌ها شده‌اند می‌رساند.

فایل های صوتی خودهیپنوتیزم چگونه عمل میکنند؟

فایل های صوتی خود هیپنوتیزم به روشی عمل میکنند که فرد شنونده تحت موج مغزی خاصی قرار می گیرد و تحت تاثیر پیام‌هایی که در فایل توسط گوینده بیان می‌شود به عمق ناخودآگاه خود رجوع می‌کند، در این حالت فرد از طریق تلقین های هیپنوتیکی که در این فایل گنجانده شده به حالت آلفا برده می‌شود و با القاء پیام‌هایی بذرِ تغییر مورد نظر در اعماق ضمیرناخودآگاه شنونده کاشته می‌شود که بعد از چند هفته به مرور علائم و تاثیرات آن بر روی ضمیرخودآگاه و جسم ظاهر می‌شود.

توضیحات:

فایل صوتی ” مدیتیشن و خودهیپنوتیزم شفای جسم ” توسط روانشناس سنجرانی مدرس دوره‌های سایت، مربی خودشناسی پیشرفته، دارای گواهینامه بین المللی نوبل از آلمان تهیه و آماده شده است.

در این فایل از مِتد‌های ابداعی ایشان یعنی ” وانهاده شدن و تکنیک‌های خود هیپنوتیزم” استفاده شده است که باعث خاموشیِ جسم و اجزای ذهن خودآگاه شما می‌شود و با باز شدن در‌های ضمیرناخودآگاه‌تان موجب پاکسازی و برنامه ریزی مجدد درون‌تان می‌شود.

در این فایل از امواج تتا و آلفا و بافت‌های چند لایه‌ی صوتی استفاده شده است که در صورت استفاده از فایل‌های کُپی یا بی‌کیفیت از تاثیر و کیفیت آن‌ها کاسته خواهد شد.

در فایل ” مدیتیشن شفای جسم ” بر روی تک تک اعضای بدن به صورت ذهنی و ناخودآگاه کار می‌شود و با استفاده از هدایتِ انرژی حیاتی الهی، به پاکسازی انرژیکی اعضای بدن پرداخته می‌شود و تاثیرات فیزیکی آن بعد از گذشت چند روز از کالبد ذهنی به کالبد فیزیکی منتقل می‌شود و بر روی جسم احساس و مشاهده خواهد شد.

روش استفاده:

تنها بعد از ۳ بار تمرین و گوش دادن به این فایل شروع تغییرات شگفت‌انگیز را در درون و بیرون‌تان مشاهده خواهید کرد.

این فایل را روزی ۱ بار گوش دهید و تمرینات آموزش داده شده در فایل را دقیقا همانطوری که توسط روانشناس ” سنجرانی ” توضیح داده شده‌اند، انجام دهید.

زمان فایل: 

۲۷ دقیقه، صوتی

نکات:

⛔طبق قانون بها و کارما از ارسال این فایل برای دیگران خودداری کنید.

این فایل مکمل بسیار خوبی برای تمرینات آموزش داده شده در دوره‌ی چاکرا درمانیِ و دوره ی خودشناسی و پاکسازی کوانتومی بخش ۱ و بخش ۲ ” روانشناس ” سنجرانی ” می‌باشد که می‌توانید از آن‌ در حین دوره استفاده کنید.

 


جهت تهیه دوره های آموزشی به بخش محصولات سایت مراجعه کنید.


از طریق آدرس های زیر تجربیات خود را با ما در میان بگذارید:

آدرس اینستاگرام و تلگرام سایت خودشناسی :

کانال های دانش معنوی و خودشناسی: 

           

کانال های خودشناسی و متافیزیک : 

             

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0