فایل صوتی مدیتیشن و خودهیپنوتیزم تاکیدی شفابخشی ریزش موی سر

مدیتیشن و خودهیپنوتیزم تاکیدی شفابخشی ریزش موی سر

 

مدیتیشن و خودهیپنوتیزم قدرتمند شفابخشی ریزش موی سر

فایل های صوتی خودهیپنوتیزم چگونه عمل میکنند؟

فایل های صوتی خود هیپنوتیزم به روشی عمل میکنند که فرد شنونده تحت موج مغزی خاصی قرار می گیرد و تحت تاثیر پیام‌هایی که در فایل توسط گوینده بیان می‌شود به عمق ناخودآگاه خود رجوع می‌کند، در این حالت فرد از طریق تلقین های هیپنوتیکی که در این فایل گنجانده شده به حالت آلفا برده می‌شود و با القاء پیام‌هایی بذرِ تغییر مورد نظر در اعماق ضمیرناخودآگاه شنونده کاشته می‌شود که بعد از چند هفته به مرور علائم و تاثیرات آن بر روی ضمیرخودآگاه و جسم ظاهر می‌شود.

توضیحات:

فایل صوتی ” مدیتیشن و خودهیپنوتیزم تاکیدی شفابخشی ریزش موی سر ” توسط روانشناس سنجرانی مدرس دوره‌های سایت مربی خودشناسی پیشرفته، دارای گواهینامه بین المللی نوبل از آلمان تهیه و آماده شده است،

در این فایل از مِتد‌های ابداعی ایشان یعنی ” وانهاده شدن و تکنیک‌های خود هیپنوتیزم” استفاده شده است که باعث خاموشیِ جسم و اجزای ذهن خودآگاه شما می‌شود و با باز شدن در‌های ضمیرناخودآگاه‌تان موجب پاکسازی و برنامه ریزی مجدد درون‌تان می‌شود.

در این فایل از امواج تتا و آلفا و بافت‌های چند لایه‌ی صوتی استفاده شده است که در صورت استفاده از فایل‌های کُپی یا بی‌کیفیت از تاثیر و کیفیت آن‌ها کاسته خواهد شد.

در فایل ” مدیتیشن و خودهیپنوتیزم قدرتمند شفابخشی ریزش موی سر ” بوسیله ی عبارات تاکیدی قدرتمند و کدگذاری شده باعث برنامه ریزی مجدد ضمیرناخودآگاه و درمان انسدادهای انرژیکی در بدن میشود که تاثیرات فیزیکی آن بعد از گذشت چند روز از کالبد ذهنی به کالبد فیزیکی منتقل می‌شود و بر روی جسم احساس و مشاهده خواهد شد.

روش استفاده:

تنها بعد از چند هفته تمرین و گوش دادن به این فایل شاهد تغییرات شگفت‌انگیزی در جسم خود خواهید بود و متوجه ی کاهش ریزش موهایتان خواهید شد و بعد از ۶ ماه رشد موهای جدیدتان را جشن خواهید گرفت.

این فایل را روزی ۲ بار گوش دهید و تمرینات آموزش داده شده در فایل را دقیقا همانطوری که توسط روانشناس ” سنجرانی ” توضیح داده شده‌اند، انجام دهید.

زمان فایل: 

۴۲ دقیقه، صوتی

نکات:

⛔طبق قانون بها و کارما از ارسال این فایل برای دیگران خودداری کنید.

 


جهت تهیه دوره های آموزشی به بخش محصولات سایت مراجعه کنید.


از طریق آدرس های زیر تجربیات خود را با ما در میان بگذارید:

آدرس اینستاگرام و تلگرام سایت خودشناسی :

کانال های دانش معنوی و خودشناسی: 

           

کانال های خودشناسی و متافیزیک : 

             

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0